TOP 10 Zvláštních druhů diet

10 Mléčná dieta

mléko

Tato dieta by se mohla zdát jako neškodná a dokonce i zdravá, ale jak se říká, všeho s mírou. Mléko je zde hlavní surovinou. Jídelníček není nijak složitý – stačí 250 ml mléka ráno, k dopolední svačině, na oběd, odpolední svačině a i k večeři. Občas se dá mléčná dieta proložit masem, zeleninou a ostatními mléčnými výrobky, jako je například tvaroh. Za 14 dní jde zhubnou až o 8 kilo.

9 Japonská ranní banánová dieta

banány

S tímto novým druhem diety přišla v roce 2006 farmaceutka Sumiko Watanabe, čímž způsobila, že banány jsou momentálně v Japonsku nedostatkovým zbožím. Podstatou této diety je konzumace banánu k snídani spolu se sklenicí vody pokojové teploty. Jde o to, že banán může být pojídán pouze v syrové formě, nikoliv sušený nebo jinak upravovaný. Můžete jich  sníst, kolik chcete, ale musíte mít pocit, že jste alespoň z 80% nasycení. U této diety se doporučuje vyhnout mléčným výrobkům, tučným jídlům a alkoholu, které nám ušetří mnoho zbytečných kalorií na víc. Jinak můžete během dne sníst, co chcete. Mnoho lidí si banánovou dietu velice chválí a říkají, že díky ní se dostali na jejich ideální váhu. A v čem tato dieta spočívá? Banány obsahují vysoký obsah škrobu, který nám přivodí pocit plnosti a po zbytek dne nemáme takový hlad a potřebu přejídat se. Celkově nám tato snídaně nastartuje metabolismus a prospívá zdraví. Doporučuje se také, aby poslední večeře byla před 8. hodinou večerní a spát bychom neměli jít později než o půlnoci.

8 Dieta á la Šípková Růženka

spící žena

Už z názvu vám může být patrné, že tato dieta je spojena se spánkem a je určitě snem každé upracované a časově vytížené ženy. Ta by si nemusela lámat hlavu s tím, kdy zajít do fitness centra a zda na to má vůbec čas – stačí si jen pospat. Heslem této diety je: „Pokud nejste vzhůru, nejíte.“ Pro běžný život je ale trochu nepraktická. Hojně tuto dietu využívají třeba modelky, které prospí velké množství času a tím pádem pak prakticky nesnídají ani nevečeří. Malý přínos jídla ale nedokáže pokrýt energetickou potřebu a dochází tak k oslabení imunity a únavě.

7 Dieta s přísadou spermií

spermie

Je mnoho podivných diet, ale tato se rozhodně řadí mezi jednu z nejzvláštnějších. S tímto druhem diety přišla pornoherečka Kim Kelly. Svoji váhu chtěla snížit o 10 – 20 liber. Díky této dietě zhubla 15 liber. Kimin jídelníček se skládal po 30 dnů pouze z 3-6 lžiček spermatu denně, banánů a brokolice. Více jak 800 mužů nabídlo v tomto směru pomoc.

1 komentář: „TOP 10 Zvláštních druhů diet

  • 11. 12. 2018 (14:17)
    Permalink

    ftgh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.